نخ ملانژ

فروش عمده نخ ملانژ دیباریس

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نخ ملانژ یا نخ رنگ شده، نخی است که از ترکیب چند الیاف بدست می آید که این الیاف ممکن است مشابه، متفاوت، رنگ شده یا خام باشد.

نخ ملانژ از جمله نخ هایی است که امروزه در صنعت پوشاک کاربرد بسیار زیادی دارد و اکثر لباس هایی که ما در طول روز استفاده می کنیم از این نخ تولید شده است. به منظور تولید نخ ملانژ با کیفیت باید الیاف به شکل دقیق و با نسبت درستی در مرحله اول فرآیند ریسیدن ترکیب شوند؛ زیرا کوچک ترین تغییرات می تواند باعث کاهش کیفیت این نخ شود.

پارچه ملانژ از یک نخ رنگی پارچه تولید می شود که به پارچه های ملانژ مرسوم هستند در واقع ملانژ حالت رنگ پارچه است و نه جنس پارچه. پارچه ملانژ ترکیبی از الیاف طبیعی(پنبه ای) و الیاف مصنوعی است که گاهی جداگانه رنگ شده و سپس بافت می شود، و با توجه به اینکه الیاف مصنوعی در حالت کلی سخت تر رنگ را به خود می گیرد.ولی در مواقع نیز هر دو الیاف بافت شده و سپس رنگ می شود و با توجه به تفاوت رنگ پذیری که الیاف مصنوعی و طبیعی دارند یک دو رنگی بوجود می آید که به ملانژ گفته می شود.

موارد استفاده پارچه ملانژ :

از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، خانگی و راحتی ، گرمکن و سوییشرت ، شلوار اسلش استفاده میشود.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...