مقدمه:

تیشرت، یکی از لباس‌های محبوب و پرکاربرد در جامعه ماست. با توجه به گستردگی استفاده از تیشرت در همه سنین و جنسیت‌ها، گاهی اوقات انتخاب رنگ و ست کردن تیشرت با شلوار یا دیگر لباس‌ها، برای بعضی افراد مشکلاتی را به دنبال دارد.3 نکته برای ست کردن تیشرت:

هماهنگی رنگ: برای ست کردن تیشرت با لباس دیگر، بهتر است رنگ آن با لباس دیگر هماهنگ باشد و از ست کردن رنگ‌های زیاد اجتناب کنید.

تناسب اندام: هنگامی که تیشرت را با لباس دیگر ست می‌کنید، توجه داشته باشید که تناسب اندام‌های شما با همان لباس دیگر و تیشرت حفظ شود.

هماهنگی جنس: یکی دیگر از نکات مهم در ست کردن تیشرت ، هماهنگی جنس است. برای مثال، اگر تیشرت شما از جنس پنبه است، لباس دیگری که با آن ست می‌کنید نیز باید از جنس مشابه باشد.ست تیشرت با شلوار جین:

مهم‌ترین نکته در ست کردن تیشرت با شلوار جین هارمونی رنگ تیشرت و شلوار جین است. برای مثال وقتی تیشرت آبی می‌پوشید، بهتر است سراغ شلوار جین سرمه ای بروید .هنگامی که تیشرت مشکی پوشیدید، بهتر است سراغ شلوار طوسی بروید و...

ست تیشرت باشلوار پارچه ای:

در قدیم هنگام خرید لباس، شلوار های پارچه ای را به هیچ عنوان با تیشرت ست نمی کردند اما در دنیای امروزی می توان این ست را با داشتن شلوار پارچه ای کلاسیک بسیار جذاب کرد.


تیشرت های هماهنگ با شلوار کتان مشکی:

بهترین انتخاب برای ست کردن رنگ‌ها و مدل های مختلف تیشرت، شلوارهای کتان مشکی می‌باشند. این شلوارها، به دلیل رنگ های خنثی که دارند، شما را در انتخاب رنگ های گرم و سرد، به همراه طرح های مختلف محدود نخواهد کرد و شما می‌توانید به راحتی این شلوارها را با تیشرت های آستین بلند، کوتاه، گشاد و... ست کنید.

شما میتوانید شلوارهای کتان مشکی را با پیراهن های اسپرت نیز ست کرده و در بسیاری از مجالس و مهمانی های نیمه رسمی، استفاده کنید. برای ست کردن تیشرت با این شلوار می توانید با خیال راحت به سراغ رنگ های گرم و سرد بروید.


پایان:

دراین مقاله درباره ست کردن تیشرت باانواع شلوار توضیح دادیم.