تیشرت چیست؟

تیشرت نوعی پیراهن (بلوز) پارچه ای، مناسب برای خانمها و آقایان است.

تیشرت مشکی :

چرا رنگ تیره مشکی نشانه عزادار بودن است ؟
رنگ سیاه یا مشکی دارای یک سنگینی و وقار در خود است به تشابه رمز و راز که گذشتگان از قدیم آن را نشانه‌ی تاریكی و مرگ می‌دانند در ورزش کونگ فو، استفاده از لباس مشکی اجباری  است رنگ مشکی  علاوه بر حفظ انرژی افراد وپنهان کردن کاستی در فرم بدن باعث ایجاد حس قدرت و ایجاددلحره در  حریف مقابل می‌شود به همین خاطر تنها رنگ کمربندها در این رشته تغییر می‌کند.

چرا در محرم تیشرت مشکی به تن میکنیم ؟

 در ابتدا باید بگوییم رنگ مشکی نماد قدرت و جذبه میباشد . افرادی که بیشتر لباس‌هایشان را از رنگ مشکی انتخاب می‌کنند، قدرت مندی خود را دوست دارند و میخواهند حدی تر به نظر برسند  رنگ مشکی با اعتمادبه‌نفس، اعتبار، هوش و جذابیت رابطه خاصی دارد .


رنگ مشکی ازابعاد متفاوتی، آثار و خواص فراوانی دارد .مشکی رنگی بین المللی است و تقریبا می‌توان گفت در بیشتر فرهنگ‌ها تفسیر افراد از این رنگ یکسان است و با توجه به این اشتراک  براى منظور ویژه خویش از آن بهره مى‏‌گیرند. رنگ سیاه از جهتى رنگ پوشش است. یعنى، رنگ تیره سبب استتار و اختفا مى‏‌شود. در نقل‏‌هاى تاریخى موارد فراوانى را مى‏‌توان یافت كه براى نشان دادن هیبت و تشخص فرد، گروه، حكومت یا مسأله‏‌اى از این رنگ استفاده مى‏‌شده است.

ما مسلمانان در محرم برای نشان دادن سنگینی و جدیت در عزاداری و همچنین اشتراک بین مسلمانان برای عزاداری امام حسین کل 40 روز را مشکی بر تن میکنیم مثل : تیشرت مشکی -پیراهن مشکی-شلوار مشکی و....

 

یكى دیگر از خواص و آثار رنگ سیاه، آن است كه این رنگ به صورت طبیعى، رنگى حزن‏‌آور و دلگیر و مناسب عزا و ماتم است. از همین رو، بسیارى از مردم جهان، از این رنگ به عنوان اظهار غم و اندوه از مرگ دوستان و عزیزان خود سود مى‏‌جویند. امّا باید توجه داشت كه انتخاب رنگ سیاه در ایام سوگوارى - علاوه بر نكته فوق، علتى منطقى و عاطفى نیز دارد بنابراین بنا به فصل سال و تداخل محرم با تابستان یا زمستان تیشرت مشکی یا هودی و بلوز مشکی میخریم اگر میخواهید تیشرت مشکی ساده با تن خور و خنکی تهیه کنید به مهرسام آسان بافت سر بزنید یا اینترنتی خرید خود را انجام بدهید تمامی تیشرت های تولید شده مخصوص محرم میباشد و فروش عمده تیشرت مشکی توسط این شرکت در کل شهرستان ها انجام میشود 

تیشرت ساده پنبه ای مردانه مشکی، تولید مهرسام آسان بافت می باشد. این تیشرت مردانه مشکی دارای جنسی خوب, دوخت عالی و رنگبندی متنوعی می باشدو الیاف بسیار عالی و ضد حساسیت بکار رفته در این تیشرت ، برای افرادی که دارای پوست حساس هستند، بسیار مناسب می باشد.با شنیدن نام تیشرت یک استایل راحت و غیر رسمی در تابستان را به یاد می آوریم. از آنجایی که تمامی مواد بکار رفته در این تیشرت نخ صددرصد پنبه ای می باشد، در روزهای گرم تابستان و هنگام تعریق بوی بدی به خود نمی گیرد.

می توانید در تابستان این تیشرت مردانه مشکی را با شلوار مشکی جذب و یا شلوار جین مشکی ست کنید و استایل اسپورت جذابی را رقم بزنید.

تیشرت مردانه:

تیشرت مردانه یکی از پرمصرف‌ترین لباس‌های حال حاضر در تمام دنیا است.

نکته:

تیشرت نوعی بالاپوش است که دارای استین های کوتاه است تاریخچه تیشرت از قرن نوزدهم میلادی آغاز می شود از جایی که در سال ۱۹۲۷برند معروف کوکو شانل که هنوز به پدر صنعت مد و مشکی شناخته نشده بودبا ایجاد یک خط تولید کامل از لباس مشکی اعتبار رنگ  مشکی دوزی را صاحب شد در محرم سال 1402فروش عمده تیشرت مشکی ساده با تن خور لانگ و اسپرت نیمه جذب توسط مهر سام آسان بافت شروع شده است 

قیمت تیشرت مشکی مخصوص محرم ؟

گروه مهرسام با توجه به وضعیت معیشتی مردم و نزدیک بودن محرم اقدام به تولید حجم بالایی تیشرت مشکی ساده و چاپدار کرده است و نکته مهم در فروش تیشرت مشکی نخ پنبه و ملانژ پنبه پلی استر میباشد .


گروه بازرگانی مهرسام آسان بافت با تولید تیشرت مشکی, تولید شده از نخ پنبه و نخ ملانژ آماده فروش تیشرت های مشکی برای ماه محرم میباشد.


همچنین این گروه تولیدی صنعتی جهت فروش عمده تیشرت به بوتیک ها و ارسال به شهرستان ها وتامین نیاز های مشتریان عزیز آماده میباشد.

مزیت تیشرت:

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های تیشرت، اتو کشی آسان آن است. با صرف زمان خیلی کم می‌توان آن را اتو کشی کرد و به راحتی استفاده کرد و نخ ملانژ نیز بدلیل لختی بسیار سخت چروک میگیرد و در تیشرت مشکی با نخ بکار رفته  نیازی به اتو کشی هم ندارد 

مهرسام آسان بافت با تولید نخ پنبه و نخ ملانژ مرغوب و تولید پارچه مشکی توسط این نخ های مرغوب و با کیفیت بصورت قابل توجه تیشرت مشکی ساده را برای اربعین به عراق نیز صادر میکند .با تشکر از وقت شما عزیزان برای مطالعه این مقاله برای مشتریانی که از طریق ثبت نظرات در وبلاگ فروش تیشرت مشکی مخصوص محرم اقدام به خرید کنند 15 درصد تخفیف در نظر میگیرد