تیشرت چیست؟

تیشرت نوعی پیراهن (بلوز) پارچه ای، مناسب برای خانمها و آقایان است این لباس جزء راحت ترین نوع پوشاک میباشد شما میتوانید تیشرت را در خیلی از شرایط استفاده کنید.برا مثال : در منزل , دور همی , ورزش کردن و... 

تیشرت را میتوان در فصل  بهار زیر سویشرت پوشید

میتوان گفت تیشرت پرکاربرد ترین پوشاک به حساب می آید.

مهرسام بافت تولیدکننده انواع تیشرت با کیفیت چاپ بالا میباشد.

به طور کلی پارچه ها از نظر بافت به دو نوع تخت بافت و گردباف تقسیم میشوند. پارچه های تخت بافت ، پارچه هایی هستند که از تار و پود به صورت دو گروه نخ در جهت مخالف بافته شده اند. این گونه پارچه ها که به پارچه های نساجی نیز معروف هستند عمدتاً در تولید پیراهن و تولید مانتو کاربرد دارند. در مقابل پارچه های گردباف فقط از پود و به صورت حلقوی و دایره وار بافته میشوند. از پارچه های گردبافت در تولید تیشرت استفاده میشود.

تیشرت ها ازنظر نوع پارچه با یکدیگر متفاوت هستند.

انواع پارچه تیشرت:

 1. تیشرت پنبه ای
 2. تیشرت ملانژ
 3. تیشرت پلی استر پنبه
 4. تیشرت اسپان
 5. و...


تیشرت پنبه ای (تیشرت نخی):

این پارچه ها نسبتاً نازک و خُنک هستند و از محبوب ترین انواع پارچه در تولید تیشرت های آستین کوتاه و تابستانی به حساب می آیند.

تیشرت ملانژ:

پارچه ملانژ در حقیقت مخلوطی نا یکنواخت از الیاف طبیعی و مصنوعی میباشد.پارچه ملانژ را معمولا به رنگ های طوسی میشناسیم که با درجه هایی از روشن تا تیره مشخص میشوند . ولی در حقیقت تمام ماجرای رنگ بندی ملانژ در رنگ طوسی خلاصه نمیشود و میتوان پارچه های ملانژ را رنگی هم داشت.

شرکت مهرسام بافت تولیدکننده انواع تیشرت با پارچه ی تولیدشده از نخ پنبه ونخ ملانژ درسایزهاوطرح های مختلف بابهترین کیفیت چاپ میباشد.

تیشرت های تولیدشده اسپرت هستند با باوجود اینکه در سایز های مختلف میباشند خانمها وآقایان میتوانندازاین نوع تیشرت استفاده کنند

تیشرت ها در یقه وآستین متفاوت هستند:

 1. یقه هفت(7)
 2. یقه گرد
 3. یقه (Y)
 4. یقه اسکی
 5. و...
 6. بی آستین
 7. آستین کوتاه
 8. آستین بلند و... ازجمله مدل های آستین ویقه تیشرت میباشد.

پولوشرت چیست؟

به تیشرتی که دارای یقه باشد، پولوشرت گفته می شود. پولوشرت ها دارای یقه های برگردان و دکمه دار هستند که تعداد دکمه در آن ها متفاوت است. اکثر ورزشکاران بخصوص ورزشکارانی که در رشته  گلف، تنیس و چوگان فعالیت می کنند از پولوشرت استفاده می نمایند به همین خاطر به پولوشرت، تی شرت تنیس یا تی شرت چوگان نیز می گویند.لازم است بدانید که برخی از پولوشرت ها دارای جیب و برخی فاقد جیب هستند. از این رو انتخاب نوع آن به شما بستگی دارد. در واقع می توان گفت که پولوشرت ها بهترین گزینه برای داشتن یک استایل شیک و جذاب کژوال و راحت مردانه می باشند.

تفاوت تیشرت وپولوشرت:

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که میان تیشرت ها و پولوشرت ها وجود دارد، مدل یقه ی آن ها می باشد. زیرا یقه ی تیشرت ها عموما گرد و یا هفت بوده ولی پولوشرت ها دارای یقه های برگردان و دکمه دار هستند.
تفاوت دیگری که میان این دو محصول وجود دارد، تفاوت در استایل آن هاست. زیرا پولوشرت در مقایسه با تیشرت استایل رسمی تر و کلاسیک تری دارد.
تفاوت جنس میان تیشرت ها و پولوشرت ها، یکی دیگر از تفاوت هایی است که نمیتوان آن را نادیده گرفت. جنس پولوشرت ها عموما جودون بوده و این با جنس تیشرت ها که معمولا نخ پنبه هستند، متفاوت است.
تنوع مدل، طرح و رنگبندی در تیشرت ها بیشتر از پولوشرت ها می باشد.

تیشرت جودون:

پارچه جودون نوعی بافت یک رو از پارچه های گردبافت می باشد. در تولید تیشرت جودون می توان از هر نخی مانند پنبه یا پلی استرپنبه و یا دیگر انواع نخ استفاده کرد. عمدتاً در تولید پولوشرت ها از پارچه ی جودون استفاده می گردد.


مهرسام بافت تولیدکننده انواع تیشرت , فروش تکی _ فروش عمده

زنانه-مردانه

فروش عمده پوشاک:

 1. تیشرت
 2. سویشرت
 3. هودی
 4. دورس

ارتباط باواحدفروش مهرسام بافت : 09913348430 - 09363348430 - 02188544458