لباس فرم چیست ؟

همان‌طور که میدانید لباس‌های اداری و فرم از مهم‌ترین بخش‌های انتخابی هر فرد شاغل است که متناسب با ویژگی‌های محیط، فرهنگ و از همه مهم‌تر شغل شخص انتخاب می‌شود.

فواید انتخاب پوشاک سازمانی:

به‌طورکلی بیشتر کارمندان در محیط‌های اداری، سازمانی، آموزشی، شرکت‌های خصوصی و دیگر مشاغل از یونیفرم‌های اداری با رنگ‌های مناسب و هماهنگ با عرف جامعه و آن سازمان یا شرکت استفاده می‌کنند. از فواید انتخاب فرم سازمانی، هماهنگی بین کارکنان سازمان‌هاست. همچنین باعث ایجاد نوعی همبستگی بین اعضا می‌شود. این همبستگی باعث افزایش تعهد کارمندان به شرکت و سازمان شده و اتحاد میان آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد.

شرکت مهرسام آسان بافت پس از ثبت برند خود در زمینه تولید پوشاک وفروش پوشاک  فعالیت دارد.

این شرکت باتولید انواع پوشاک (تیشرت - هودی - دورس - پوشاک سازمانی و...)با طرح ها , دوخت خاص و نخ پنبه مرغوب همراه با بهترین کیفیت چاپ.

مهرسام آسان بافت تامین کننده انواع پوشاک (تیشرت)های سازمانی میباشد.

انواع پوشاک سازمانی :

  • مانتو شلوار

این نوع یونیفرم از مهم‌ترین و پرطرفدارترین یونیفرم‌های رسمی، اداری بانوان محسوب می‌شود. مانتو شلوارهایی که در عین رسمی بودن بسیار راحت هستند. این نوع یونیفرم اداری، قابل‌استفاده در بسیاری از شرکت‌ها ازجمله بانک‌ها، سازمان‌های بزرگ دولتی، آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های حقوقی و... است.

  • کت شلوار

از کاربردی‌ترین و زیباترین انواع یونیفرم‌های اداری مناسب برای آقایان، کت شلوار است. این یونیفرم قابل‌استفاده در انواع سازمان‌های اداری دولتی و خصوصی، هتل‌ها، لابی من‌ها و... است.

  • سارافون، شومیز و شلوار

از دیگر انتخاب‌های زیبا و مناسب با شرایط عرف جامعه سارافون، شومیز و شلوار است. این مدل یونیفرم بسیار شیک و زیبا، مناسب برای آژانس‌های هواپیمایی، بیمارستان‌ها، سازمان‌های خصوصی، سفارت‌خانه‌ها، کلینیک‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی است.

  • کت دامن

کت دامن‌هایی که به شکل کاملا زیبا، ساده و کلاسیک طراحی می‌شوند، در کشورهای دیگر به‌عنوان یونیفرم مناسب برای اداره یا دانشگاه کاربرد دارند. در بعضی اداره‌های خاص در کشور ما نیز ممکن است کت و دامن‌های بلند به‌عنوان ( سونیفرم ) خانم‌ها استفاده شود.

نکته:

در کشور ما استفاده از یونیفرم در حین کار، برای بیشتر کارمندان و کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است و سازمان‌ها در اکثر موارد افراد را موظف به پوشیدن آن‌ها می‌کنند.

شما میتوانید با مراجعه به سایت مهرسام آسان بافت انتخاب رنگ , طرح , مدل مورد نظر سفارش خود را ثبت کنید .

در صورت اینکه مدل دیگری در نظر داشته باشید میتوانید با بخش فروش در ارتباط باشید ومدل مورد نظر خود را ثبت کنید.


ارتباط باواحد فروش مهرسام آسان بافت : 09363348430  -  09913348430