لباس های نخی ونازک:

لباس های نخی ، پنبه ای و کتانی با رنگ روشن و گشاد بهترین انتخاب برای فصل گرما هستند.

این لباس ها تولید شده از نخ پنبه یا پارچه ملانژ هستند. شرکت نساجی مهرسام آسان بافت تولید کننده نخ پنبه , نخ ملانژ و...میباشد و درکنار تولیدنخ و تولید پوشاک با بهترین نخ ها هم انجام میدهند. پوشیدن لباس تنگ و پلاستیکی در فصل تابستان فرد را در معرض انواع بیماری‌های میکروبی و قارچی قرار می‌دهد. 

مهرسام آسان بافت تولید کننده انواع تیشرت نخی و نخ پنبه مناسب تابستان و گرما میباشد برای داشتن لباس خنک و شیک شما میتوانید از طریق سایت مهرسام آسان بافت انواع پوشاک را مشاهده و خریداری کنید.

نکته:

لباسی که شما زیر مانتو بر تن می کنید، باید بسیار خنک و لطیف باشد تا شما را از گرما و تعرق به دور نگه دارد. لباس هایی از پارچه های لطیف مانند پارچه ملانژ یا نخ پنبه ای باشد.

برای استایل تابستانه باید ویژگی های خاصی را رعایت کنید مثل:

  1.  جنس پارچه
  2. رنگ پارچه
  3.  پترن پارچه
  4. الگوی دوخت و...


رنگ لباس :

برای فصل تابستان، از رنگ های تیره دوری کنید زیرا رنگ های تیره به خصوص رنگ مشکی، گرما را به خود جذب و بازتاب این رنگ ها کم است.رنگ های مناسب برای فصل تابستان مانند : کرم , سفید ,طوسی روشن و...

پارچه‌های پنبه‌ای:

پارچه‌ پنبه‌ای همانطور که از نامشان پیداست، از الیاف درخت پنبه تولید می‌شوند. لباس‌هایی که از این نوع پارچه تولید می‌شوند بسیار سبک هستند و از گرمازدگی جلوگیری می‌کنند.