تیشرت لانگ چیست؟

تیشرت لانگ , تیشرتی است که کمی گشادتر از تیشرت های ساده بوده و قد آن نیز بلندتر است. به طور کلی به تیشرت های بلند و گشاد که حالت افتاده دارند، تیشرت لانگ می گویند. به دلیل ویژگی‌هایی که این نوع تیشرت دارد، هم برای افراد لاغر و هم برای افراد دارای اضافه وزن مناسب می‌باشند.
این لباس یک تیشرت پوشیده به حساب می‌آید که انواع متفاوتی در طرح رنگ و مدل دارد. هر فردی با توجه به هر سلیقه‌ای که دارد، می‌تواند گزینه ایده‌آل و مورد نظر خود را در این بین پیدا کند.

استایل اورسایز  چیست؟

اورسایز به استایل‌هایی گفته می‌شود که افراد لاغرتر استفاده می‌کنند و معمولاً 2 یا 4 سایز از سایز اصلی آن‌ها بزرگ‌تر است. راحتی و جذابیت بالای این نوع استایل از دلایل مهم استفاده از آن است.

استفاده از این نوع استایل باعث ایجاد جذابیت بالایی در افراد می‌شود، علاوه بر آن راحتی زیادی را برای شما به همراه می‌آورد.


تیشرت لانگ با چه شلواری ست می‌شود:

معمولاً بهتر است تیشرت های لانگ به همراه شلوارهای اسکینی پوشیده شود، البته شلوارهای اسلش هم انتخاب ایده آلی برای ست کردن با این لباس‌ها می‌باشند. اما جداً توصیه می‌کنیم از ست کردن آن با شلوارهای خیلی گشاد خودداری کنید چون این ترکیب ظاهر شما را بسیار نامرتب جلوه خواهد داد.

نکته :

 طول لباس‌های لانگ به قد خود شما هم بستگی دارد. اگر لباس مورد نظرتان را زیاد بلند یا زیاد کوتاه انتخاب کنید، همه چیز در استایل شما به هم خواهد ریخت. سعی کنید قد، اندازه و تنگی و گشادی این لانگ‌ها را به‌خوبی بشناسید.

اکسسوری:

تیشرت لانگ را بدون طرح انتخاب کنید، اما سعی کنید اکسسوری‌های براق به آن اضافه کنید؛ جواهرات درشت، کلاه، کفش کتانی، بوت‌های ساق‌دار یا کتانی‌هایی با طرح‌های گرافیکی چشم همه بیننده‌ها را به خود خیره می‌کنند.


تیشرت اورسایز چیست؟

به تیشرت‌ های بَگی، گشاد و با قواره بزرگ اورسایز می‌گویند. این تیشرت‌ها بلند هستند و تا زیر کمر می‌آیند. این تیشرت‌ها لزوماً برای افراد توپر و با اضافه وزن نیستند. تیشرت‌های اورسایز یک سبک و استایل مخصوص به خود دارند و می‌توانند از سوی هر فردی با هر اندامی پوشیده شوند.


نکته:

پایین تیشرت را گره بزنید:

به‌جز تازدن و لول‌کردن آستین‌ها می‌توانید با گره‌زدن پایین تیشرت‌ اورسایز هم استایلی جذاب داشته باشید.


جنس پارچه هایی که برای دوخت این لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد:

در خصوص انتخاب پارچه از نظر جنس محدودیتی وجود ندارد. در این سبک هم می توان از پارچه های خنک و شل و هم از پارچه های صاف و خشک استفاده کرد. البته انتخاب نوع پارچه تا حدودی به نوع لباس ها، فصل و مدل انتخابی بستگی دارد.